21.09°C

PORTAL INFORMACYJNY GMINY STRZEGOM

kup e-wydanie

Mieszkamy na Dolnym Śląsku

Granitowe serce Dolnego Śląska

   

czytaj: Informacje z Dolnego Śląska

Reklama

www.nasa.gov/multimedia/imagegallery

O twojej stronie startowej

Twoja strona startowa jest ustawiona na wyświetlanie w jednej kolumnie czterech najnowszych artykułów z kategorii Przegląd. To typowy układ stosowany na stronach blogów. Następnie znajdują się łącza do kolejnych dwóch starszych artykułów. Możesz zmienić te liczby, edytując opcje ustawień na karcie Przeglądu artykułów na zapleczu. Jest tam łącze do zaplecza witryny, jeśli jesteś zalogowany.

Jeśli chcesz, aby Twój wpis na blogu był podzielony na dwie części, wprowadzenie, a następnie treść wyświetlaną na oddzielnej stronie, użyj podziału Czytaj więcej, aby wstawić podział na części.

Na stronie z całym artykułem zobaczysz zarówno wprowadzenie, jak i pozostałą część artykułu. Możesz jednak zmienić ustawienia tak, aby ukryć wprowadzenie, jeśli tylko zechcesz.

  • O autorze: Ten tekst zastępczy jest umieszczony w polu dodatkowym. Zastąp go informacją o sobie.

Reklama

Jesteśmy z Wami od 1993 roku

Do schroniska da się dojechać samochodem ale droga przy schronisku w kierunku Przełęczy Jugowskiej i w dół do Jugowa nie jest asfaltowa, dlatego auto lepiej zostawić dalej. Najkrótsza a zarazem najwygodniejsza droga do Zygmuntówki prowadzi z Przełęczy Jugowskiej na drodze między Kamionkami a Sokolcem. Parking w tym miejscu jest płatny i często zajęty do ostatniego miejsca.

 

Więcej w Gazecie Strzegomskiej

Informacje z Dolnego Śląska,

  • Strzegom
  • Dolny  Śląsk