18.28°C

PORTAL INFORMACYJNY GMINY STRZEGOM

Mieszkamy na Dolnym Śląsku

Granitowe serce Dolnego Śląska

   

czytaj: Informacje z Dolnego Śląska

O nas

Szanowni Państwo, witamy Was bardzo serdecznie na naszym portalu Gazety Strzegomskiej.

Jako, że dane jest nam mieszkać w regionie przepięknego Dolnego Śląska, nasz portal rozbudowany jest o informacje z naszego całego regionu.

Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania.

Nasz miesięcznik – Gazeta Strzegomska staje się na rynku wydawniczym niemal perełką wydawniczą, gdyż jak Państwo wiecie, niezależna drukowana prasa lokalna, wypierana jest od lat przez bezpłatne biuletyny samorządowe.

Zapraszamy do współpracy również poprzez zamieszczanie reklam – mamy bogatą ofertę – pakiet reklamowy – dla firm i osób prywatnych (TEL. 795 360 817). Zapraszamy do prezentacji swoich usług sklepy, hotele, restauracje i inne jednostki z regionu Dolnego Śląska i spoza niego.

W tym miejscu chcemy też napisać kilka słów z historii Gazety Strzegomskiej – a jesteśmy już z Wami od 1993 roku na rynku wydawniczym. W utrzymanie pisma, na przestrzeni czasu, angażowało się wiele osób z pasją i wkładało serce w swoją pracę.

Pierwsze wydanie Gazety Strzegomskiej ukazało się na początku września 1993 r. Gazetę Strzegomską wtedy redagowało kolegium w składzie: red.nacz. Zdzisław Maciulewicz, śp. Ks. Prałat Stanisław Siwiec, śp. Stanisław Świstek, Piotr Rudnicki, Maria Kwiatkowska, Krystyna Szajwaj, Władysław Ubycha, Bronisław Forski, śp. Krzysztof Piętka. Wieloletni wydawcy Gazety Strzegomskiej to: Strzegomskie Towarzystwo Inicjatyw Gospodarczych, na czele z Prezesami tego stowarzyszenia – Stanisławem Sitarzem oraz Ryszardem Chęcińskim), a od roku 2011 r. Anna Świerk - Centrum Języków Obcych ,,Eurojęzyk”.

Wieloletnią księgowość Gazety Strzegomskiej prowadziła Barbara Chęcińska. Redaktorki naczelne pisma to: Lucyna Świstek, Marlena Kuna (sekretarz redakcji), śp. Iwona Dola, a od 2007 roku do obecnie – redaktor naczelna Anna Świerk.

Jesteśmy z Wami od 1993 roku

 

Więcej w Gazecie Strzegomskiej

Informacje z Dolnego Śląska

  • Strzegom
  • Dolny  Śląsk