20.82SP_WEATHER_C

PORTAL INFORMACYJNY GMINY STRZEGOM pobierz e-wydanie

Mieszkamy na Dolnym Śląsku

Granitowe serce Dolnego Śląska    

czytaj: Informacje z Dolnego Śląska

Oświadczenie

Szanowni Czytelnicy,

Oświadczam, iż fanpage Gazety Strzegomskiej na Facebook trafił w niepowołane ręce, w sposób nieautoryzowany i nie mamy od 2 kwietnia 2024 r. wpływu na treści na nim zamieszczane. Podjęliśmy kroki prawne i techniczne w celu odzyskania fanpage Gazety Strzegomskiej. Prosimy o cierpliwość. Od 2 kwietnia 2024 r. nie utożsamiamy się z treściami na nim zawartymi.

Redaktor naczelna, Anna Świerk, Gazeta Strzegomska ul. J. Dąbrowskiego 14A/2 58-150 Strzegom, tel. 795 360 817

O nas

Szanowni Państwo, witamy Was bardzo serdecznie na naszym portalu Gazety Strzegomskiej.

Jako, że dane nam jest mieszkać w regionie przepięknego Dolnego Śląska, nasz portal rozbudowany jest o informacje z naszego całego regionu.

Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania.

Nasz miesięcznik – Gazeta Strzegomska staje się na rynku wydawniczym niemal perełką wydawniczą, gdyż jak Państwo wiecie, niezależna drukowana prasa lokalna staje się już rzadkością.

Zapraszamy Państwa także do współpracy z nami! Bądźcie z nami i współtwórzcie razem z nami nasz portal, ubogacając go ciekawymi materiałami. Również zapraszamy do zamieszczania reklam, ogłoszeń – mamy bogatą ofertę reklamową - dla firm i osób prywatnych (TEL. 795 360 817). Zapraszamy do prezentacji swoich usług sklepy, hotele, restauracje i inne jednostki z regionu Dolnego Śląska i spoza niego.

W tym miejscu chcemy też napisać kilka słów z historii Gazety Strzegomskiej – a jesteśmy już z Wami od 1993 roku na rynku wydawniczym. W utrzymanie pisma, na przestrzeni czasu, angażowało się wiele osób z pasją i wkładało serce w swoją pracę.

Pierwsze wydanie Gazety Strzegomskiej ukazało się na początku września 1993 r. Gazetę Strzegomską wtedy redagowało kolegium w składzie: red.nacz. Zdzisław Maciulewicz, śp. Ks. Prałat Stanisław Siwiec, śp. Stanisław Świstek, Piotr Rudnicki, Maria Kwiatkowska, Krystyna Szajwaj, Władysław Ubycha, Bronisław Forski, śp. Krzysztof Piętka. Wieloletni wydawcy Gazety Strzegomskiej to: Strzegomskie Towarzystwo Inicjatyw Gospodarczych, na czele z Prezesami tego stowarzyszenia – Stanisławem Sitarzem oraz Ryszardem Chęcińskim), a od roku 2011 jako wydawca - Anna Świerk - Centrum Języków Obcych ,,Eurojęzyk”.

Wieloletnią księgowość Gazety Strzegomskiej prowadziła Barbara Chęcińska. Redaktorki naczelne pisma to: red. Lucyna Świstek, Marlena Kuna (sekretarz redakcji), śp. red. Iwona Dola, a od 2007 roku do obecnie – redaktor naczelna Anna Świerk.

Jesteśmy z Wami od 1993 roku

 

Więcej w Gazecie Strzegomskiej

Informacje z Dolnego Śląska

  • Strzegom
  • Dolny  Śląsk