21.09°C

PORTAL INFORMACYJNY GMINY STRZEGOM

kup e-wydanie

Mieszkamy na Dolnym Śląsku

Granitowe serce Dolnego Śląska

   

czytaj: Informacje z Dolnego Śląska

O nas

Szanowni Państwo, witamy Was bardzo serdecznie na naszym portalu Gazety Strzegomskiej. Jako, że dane jest nam mieszkać w regionie przepięknego Dolnego Śląska, nasz portal rozbudowany jest o informacje z naszego całego regionu.

Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania; zachęcamy również do bycia Patronem Gazety Strzegomskiej, poprzez jej wsparcie finansowe w postaci cegiełek patronackich w kwocie 10 zł miesięcznie; jeżeli spodoba się Państwu dany artykuł można również wesprzeć gazetę, a mianowicie - pod każdym artykułem jest znaczek kawy – i możemy tę kawę wypić razem z Państwem

Nasz miesięcznik – Gazeta Strzegomska staje się na rynku wydawniczym niemal perełką, gdyż jak Państwo wiecie, niezależna drukowana prasa lokalna, wypierana jest od lat przez Internet czy bezpłatne biuletyny samorządowe. Dlatego tak ważne jest dla nas wsparcie z Państwa strony.

Zapraszamy do współpracy również poprzez zamieszczanie reklam – mamy bogatą ofertę – pakiet reklamowy – dla firm i osób prywatnych (TEL. 795 360 817). Zapraszamy do prezentacji swoich usług sklepy, hotele, restauracje i inne jednostki z regionu Dolnego Śląska i spoza niego.

W tym miejscu chcemy też napisać kilka słów z historii Gazety Strzegomskiej – a jesteśmy już z Wami od 1993 roku na rynku wydawniczym. W utrzymanie pisma, na przestrzeni czasu, angażowało się wiele osób z pasją i wkładało serce w swoją pracę.

Pierwsze wydanie Gazety Strzegomskiej ukazało się na początku września 1993 r. Gazetę Strzegomską wtedy redagowało kolegium w składzie: red.nacz. Zdzisław Maciulewicz, śp. Ks. Prałat Stanisław Siwiec, śp. Stanisław Świstek, Piotr Rudnicki, Maria Kwiatkowska, Krystyna Szajwaj, Władysław Ubycha, Bronisław Forski, śp. Krzysztof Piętka. Wieloletni wydawcy Gazety Strzegomskiej to: Strzegomskie Towarzystwo Inicjatyw Gospodarczych, na czele z Prezesami tego stowarzyszenia – Stanisławem Sitarzem oraz Ryszardem Chęcińskim), a od roku 2011 r. Anna Świerk - Centrum Języków Obcych ,,Eurojęzyk”.

Wieloletnią księgowość Gazety Strzegomskiej prowadziła Barbara Chęcińska. Redaktorki naczelne pisma to: Lucyna Świstek, Marlena Kuna (sekretarz redakcji), śp. Iwona Dola, a od 2007 roku do obecnie – redaktor naczelna Anna Świerk.

Reklama

Redakcja

Redaktor Anna Świerk

Redaktor Anna Świerk

Gazeta Strzegomska, ul. Jarosława Dąbrowskiego 14A/2 58-150 Strzegom

Tel. kont. 795 360 817 

Kontakt

 
Ul. Jarosława Dąbrowskiego 14A/2
58-150 Strzegom
 
tel. 795 360 817 
 
 

Jesteśmy z Wami od 1993 roku

Do schroniska da się dojechać samochodem ale droga przy schronisku w kierunku Przełęczy Jugowskiej i w dół do Jugowa nie jest asfaltowa, dlatego auto lepiej zostawić dalej. Najkrótsza a zarazem najwygodniejsza droga do Zygmuntówki prowadzi z Przełęczy Jugowskiej na drodze między Kamionkami a Sokolcem. Parking w tym miejscu jest płatny i często zajęty do ostatniego miejsca.

 

Więcej w Gazecie Strzegomskiej

Informacje z Dolnego Śląska,

  • Strzegom
  • Dolny  Śląsk