26.37SP_WEATHER_C

PORTAL INFORMACYJNY GMINY STRZEGOM pobierz e-wydanie

Mieszkamy na Dolnym Śląsku

Granitowe serce Dolnego Śląska    

czytaj: Informacje z Dolnego Śląska

Oświadczenie

Szanowni Czytelnicy,

Oświadczam, iż fanpage Gazety Strzegomskiej na Facebook trafił w niepowołane ręce, w sposób nieautoryzowany i nie mamy od 2 kwietnia 2024 r. wpływu na treści na nim zamieszczane. Podjęliśmy kroki prawne i techniczne w celu odzyskania fanpage Gazety Strzegomskiej. Prosimy o cierpliwość. Od 2 kwietnia 2024 r. nie utożsamiamy się z treściami na nim zawartymi.

Redaktor naczelna, Anna Świerk, Gazeta Strzegomska ul. J. Dąbrowskiego 14A/2 58-150 Strzegom, tel. 795 360 817

Eurojęzyk
Krzysztof Kalinowski nowym Burmistrzem Gminy Strzegom

Krzysztof Kalinowski nowym Burmistrzem Gminy Strzegom

Przez najbliższe pięć lat stanowisko Burmistrza Gminy Strzegom będzie piastował Krzysztof Kalinowski. Przegrał z nim ubiegający się o reelekcję Zbigniew Suchyta. Krzysztof Kalinowski zdobył 5231 głosów (57,09%) i zwyciężył w drugiej turze. Drugi wynik uzyskał Zbigniew Suchyta – 3931 głosów (42,91%).

- Wraz z ludźmi, z którymi utworzyłem Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztof Kalinowski widzę naszą społeczność jako wielką rodzinę, której dobro leży nam na sercu bardziej niż cokolwiek innego - dodaje zwycięzca drugiej tury wyborów.

Mandat do Rady Miejskiej Strzegomia 7 kwietnia uzyskali: Leszek Niepsuj, Tomasz Czyczerski, Krzysztof Kalinowski, Zbigniew Suchyta, Robert Chyłek, Krzysztof Kaszub, Marian Góra, Wiesław Witkowski, Anna Mikulec, Paweł Rudnicki, Dorota Kwaśnicka, Tomasz Marczak, Cezary Włodarczyk, Zbigniew Kołodziej, Michał Czapla, Tomasz Dziurla, Ryszard Żmijewski, Stanisława Górska, Paweł Gołąb, Piotr Szmidt, Krystyna Lewicka.

Frekwencja w II turze wyniosła 47,07%.

źródło: PKW fot. FB/KWW Krzysztof Kalinowski

Jesteśmy z Wami od 1993 roku

 

Więcej w Gazecie Strzegomskiej

Informacje z Dolnego Śląska

  • Strzegom
  • Dolny  Śląsk