21.09°C

PORTAL INFORMACYJNY GMINY STRZEGOM

kup e-wydanie

Mieszkamy na Dolnym Śląsku

Granitowe serce Dolnego Śląska

   

czytaj: Informacje z Dolnego Śląska

Reklama

Mgławica Krab
www.nasa.gov/multimedia/imagegallery

Wiosna w Łomnicy

Powitaliśmy wiosnę na łomnickim Kiermaszu Wielkanocnym, przy Pałacu Łomnica w Kotlinie Jeleniogórskiej. Wyjątkowe rękodzieła, przepiękne dekoracje, które przybliżają nas do tradycji Świąt Wielkanocnych można było zakupić i podziwiać na łomnickim Kiermaszu Wielkanocnym.

To także atrakcje i warsztaty dla całej rodziny, jak również przejażdżki konne dla dzieci i wprowadzająca w wiosenny nastrój muzyka na żywo. Kiermasz wielkanocny odbył się 25 i 26 marca w godz. 11:00-17:00. na Folwarku łomnickim. A na zdjęciu sama właścicielka Pałacu w Łomnicy - Elisabeth von Kuster, która serdecznym uśmiechem i miłymi słowami zapraszała na Jarmark Wielkanocny.

Właścicielka Pałacu w Łomnicy - Elisabeth von Kuster i redakcja Gazety Strzegomskiej
Po prawej właścicielka Pałacu w Łomnicy - Elisabeth von Kuster i redakcja Gazety Strzegomskiej

 

Reklama

Jesteśmy z Wami od 1993 roku

Do schroniska da się dojechać samochodem ale droga przy schronisku w kierunku Przełęczy Jugowskiej i w dół do Jugowa nie jest asfaltowa, dlatego auto lepiej zostawić dalej. Najkrótsza a zarazem najwygodniejsza droga do Zygmuntówki prowadzi z Przełęczy Jugowskiej na drodze między Kamionkami a Sokolcem. Parking w tym miejscu jest płatny i często zajęty do ostatniego miejsca.

 

Więcej w Gazecie Strzegomskiej

Informacje z Dolnego Śląska,

  • Strzegom
  • Dolny  Śląsk